Stravné

Termín

• platba za stravování dětí se hradí vždy do 15. dne kalendářního měsíce (datum splatnosti – připsání platby na účet školy)

Způsob

• platí se bezhotovostně zpětně podle počtu skutečně prostravovaných dnů v měsíci na účet mateřské školy – školní jídelny. Aktuální částky v jednotlivých měsících jsou vyvěšeny na nástěnkách jednotlivých tříd bez uvedení jména dítěte pod variabilním symbolem, kterým je datum narození dítěte, a na webových stránkách školy.

• Česká spořitelna, pobočka Slušovice – v případě vkladu na účet v hotovosti

Sazby

• docházka v pravidelném celodenním nebo polodenním režimu
  • běžná norma